Ana sayfa

Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite manuel zincir blok satış için
iyi kalite manuel zincir blok satış için
Müşteri yorumları
Seagull is our best supplier, many years' business is the best experiences for us, and we'll have a long-term cooperation.

—— Addy

We have collaborated with Seagull for a long time. Years experience of cooperation tell us that Seagull is a trusted partner who can be believed.

—— Oskar

All of SEAGULL's products are of first-class quality with the most competitive price in the international markets. We trust them all the time.

—— Lenard&Loe

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd

1 2
Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd

1
Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd

  • Üretim hattı
    Her zaman "Kalite, kalkınma, güvenilirlik, samimiyet, işbirliği ve martıların ilkeleri" konusunda ısrar ettik.İngilizce dünyanın dört bir yanından gelen müşterilere hoş geldiniz!

  • OEM / ODM
    Firmamız OEM $ ODM müşteri ihtiyaçlarına göre farklı tasarımcılar için kendi benzersiz ekibine sahiptir! RD derecesindeki 20'den fazla elit ile Alman, Japonya, Kanada, Meksika, Hongkong gibi pek çok ülke için OEM / ODM projesi sunuyoruz.

  • Ar-Ge
    Firmamız AR-GE makine bölümünü kurmuştur. 2000 yılında şirket ve Japonya HHH ortak girişimi, japon teknolojisi ile ilk el zincir kaldırma düzenini üretti.

İletişim bilgileri
Changshu Seagull Crane&Hoist Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Lu

Tel: 86-0512-52631331

Faks: 86-0512-52091698

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)